Boski Parlament - dyskusyjny pbf

Graj dyskutując!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forum widoczne TYLKO po rejestracji.
NA forum zapraszamy tylko osoby dojrzałe intelektualnie!
Pomóż nam zobaczyć jakby to było, gdyby...

#1 2009-02-01 18:33:15

Audrey Hepburn

Poseł Niebiański

Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 5
Punktów :   

Zapisy

Szarawo tu i nijako, ale można odczuć tu całkowitą harmonie.W tej sali stoją całkiem zwykle krzesla i stoły, bez przepychu, ale też i minimalizmu tu nie zobaczycie. Możecie sie zapisywac do kart, które leża na jednym ze stołów.


Aktorka, Modelka, Działaczka humanitarna, Pół arystokratka.
Podczas wojny umierałam z głodu przez Hitlera w okupowanej Holandii. Potem przeniosłam się do Londynu i zostałam modelką i aktorką. W 1967 porzuciłam aktorstwo i oddałam się pracy jako specjalny ambasador UNICEF.

Offline

 

#2 2009-02-02 00:05:06

Thomas Jefferson

Poseł Szarości

Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: Zapisy

Po prawdziwej burzy mózgu jaka odbyła się w mojej dziewiętnastowiecznej łepetynie zdecydowałem się zapisać do tej partii, wszedłem ostrożnie do szarego pomieszczenia jeśli tak to można nazwać złapałem za pióro po czym podpisałem się na jednym z pergaminów
-O jestem pierwszy, czy to może oznaczać że będę przewodniczącym hehe - pomyślałem po czym skierowałem się do wyjścia


Opis Dokonań:
Amerykański prawnik, działacz niepodległościowy, architekt, trzeci prezydent USA, założyciel stanowego uniwersytetu University of Virginia oraz co najważniejsze trzeci Prezydent Stanów Zjednoczonych...

Offline

 

#3 2009-02-03 14:30:56

William Henry Gates III

Poseł Szarości

Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zapisy

Przecierając okulary zbliżył się do kart. Lekko niezadowolony z tego iż musi wykorzystać pióro a nie klawiaturę. Powoli lecz ostrożnie wyciągnął stare pióro z kieszeni garnituru. Same złożenie podpisu nie trwało długo. Zadowolony "Bill" wyszedł z gmachu.


- Właściciel MicroSoftu
- Jeden z najbogatszych, najbardziej wpływowych ludzi
- Opracował SO Windows

Offline

 
NIE prowadzimy wymiany buttonami/bannerami/linkami! Będziemy jednak wdzięczni za umieszczenie naszego linka u was.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.trzeciabe.pun.pl www.motoryslask.pun.pl www.4ju.pun.pl www.downloadjava.pun.pl www.narutoarenagier.pun.pl