Boski Parlament - dyskusyjny pbf

Graj dyskutując!

Ogłoszenie

Forum widoczne TYLKO po rejestracji.
NA forum zapraszamy tylko osoby dojrzałe intelektualnie!
Pomóż nam zobaczyć jakby to było, gdyby...

#1 2009-02-07 13:12:13

Adolf Hitler

Senator Piekła

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 3
Punktów :   

P-1000 Ratte

-Witam wszystkich zebranych - zaczął obserwując wszystkich zebranych wokoło.
-Chciałbym poruszyć bardzo ważną sprawę, o której powinniśmy podyskutować. Podczas II Wojny Światowej, III Rzesza miała projekty potężnej broni, którą miał być P-1000 Ratte. Nagle uniósł prawą dłoń i wskazał nią ścianę znajdującą się za jego plecami. W tym samym momencie pojawił się na niej obrazwyświetlany z pobliskiej kamery, widocznie pochodzącej z okresu życia Hitlera.
-Oto jak wyglądałby P-1000 Ratte z przodu. Był to projekt naprawdę potężnego czołgu, który miałby ogromną siłę rażenia. Jednakże miał także ogromne minusy - ciężko było coś takiego napędzić, a i transport na front byłby ogromnym problemem. Jednakże, jeżeli III Rzesza wynalazła by odpowiednie technologie, by zbudować ten super-czołg, losy świata mogłyby zupełnie się zmienić, zaś w dużo późniejszych czasach, zamiast pojedyńczych czołgów na polu walki stawałyby ogromne fortece na gąsienicach. Gdy skończył, wyświetlany obraz zmienił się.

Offline

 

#2 2009-02-07 22:32:24

Karol Darwin

Marszałek

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 34
Punktów :   

Re: P-1000 Ratte

- Ciekawe, pytanie tylko jedno, kiedy? W jakim okresie widzisz wynalezienie odpowiednich technologii? Wszak nawet jeden rok w tej sytuacji może zdecydować o wszystkim. Przedstaw więcej informacji, bardzo prosze Adolfie, postaraj się.


Dokonania:
- "O powstawaniu gatunków",
- Obalenie "dogmatu" łączenia biologii z Biblią,
- "Odświerzenie" światopoglądu ludzkości.

Offline

 

#3 2009-02-08 13:22:37

Audrey Hepburn

Poseł Niebiański

Zarejestrowany: 2009-02-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: P-1000 Ratte

- O nie. Nie zgadzam się, aby nazistowskie Niemcy posiadły taką broń. - wstała oburzona. - I bez tego cacka umarło wystarczająco duzo niewinnych ludzi. - powiedziała obruszona. - To niedopuszczalne, aby dawać Hitlerowi jeszcze jedną zabawkę do zabijania.

Ostatnio edytowany przez Audrey Hepburn (2009-02-08 13:23:27)


Aktorka, Modelka, Działaczka humanitarna, Pół arystokratka.
Podczas wojny umierałam z głodu przez Hitlera w okupowanej Holandii. Potem przeniosłam się do Londynu i zostałam modelką i aktorką. W 1967 porzuciłam aktorstwo i oddałam się pracy jako specjalny ambasador UNICEF.

Offline

 

#4 2009-02-08 15:24:04

Adolf Hitler

Senator Piekła

Zarejestrowany: 2009-02-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: P-1000 Ratte

-Zabawkę do zabijania mówisz? Warknął oburzony. Tu nie chodzi o zabijanie, a o pokój na świecie! Gdyby wszystko byłoby podporządkowane i każdy znał swoje miejsce na tym świecie, nie było by wojen! Gdyby moje plany za życia się powiodły, inaczej by wszystko później wyglądało. A potęga militarna potrzebna jest do zapanowania nad niepokornymi! Nad tymi, którzy się sprzeciwiają ogólnopojętemu pokojowi! Powiedział powoli zniżając swój głos, po czym mówił już wolno i spokojnie. Te technologie powinny rozwinąć się dość wcześnie, może i rok albo i dwa przed wojną - zaś praktyczne zastosowanie może i w 1941 roku by się znalazło, zaś sam Ratte mógłby zostać skonstruowany w 1942-43 roku. Jeżeli chodzi o samego Ratte, to mimo wszystko sam projekt ma duże wady - ten kolos byłby zbyt podatny na naloty. I tutaj także trzeba to przemyśleć, być może skonstruowanie czegoś, co przewyższyło by Ratte w wielu względach?

Offline

 
NIE prowadzimy wymiany buttonami/bannerami/linkami! Będziemy jednak wdzięczni za umieszczenie naszego linka u was.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.somethingaboutdance.pun.pl www.xwf.pun.pl www.ega.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.aghgpz.pun.pl